Poznaj Siostry Rzeki

Cecylia Malik

Do Szczęścia potrzebna jest jej piękna dzika natura na co dzień, nie od święta, dlatego walczy o zachowanie ostatnich naturalnych rzek Europy. Mama Antka, Urszulki i Ignasia. Działa z rozmachem dzięki wsparciu i pomocy swojej mamy Anny Malik i męża Piotra Dziurdzi. Działa w ramach stowarzyszenia CSW Wiewiórka. Krakowianka, artystka, aktywistka i ekolożka. Współtwórczyni Modraszek Kolektyw i Wodnej Masy Krytycznej. Autorka projektu „365 Drzew ” i „6 rzek”i „Warkocze Białki”. Działa w Koalicji Ratujmy Rzeki, która powstała w obronie ostatnich naturalnych rzek w Polsce. Inicjatorka akcji „Matki Polki na wyrębie”.

Agata Bargiel

Terapeutka głosu, ciała i duszy. Członkini kolektywu „Matki Polki na Wyrębie oraz „Siostry Rzeki” – w ramach których,oddaje głos naturze stając w jej obronie. Czerpie wiedzę i inspirację z pieśni obrzędowych, baśni, snów, natury.

Zapraszam do odwiedzenia strony : http://www.mocgłosu.pl

Dominika Serzysko.

Siostra, która niczym dzika rzeka, snuje się po różnych zakątkach świata. Prywatnie podróżniczka, zawodowo przewodniczka. Tka, tańczy, a za sprawom sióstr rzek nawet śpiewa. Dzięki niej mamy tę pieką stronę www i nie tylko.

Od jakiegoś czasu swymi podróżniczymi obserwacjami dzieli się w internecie. Zajrzyj na http://serzyskodominika.com/

Anna Grajewska…….

Anna Ewa Górka

Z Siostrami Rzekami haftuję, sprzątam nadbrzeża, śpiewam i… płynę w nieznane… Pasjonują mnie różne nurty rozwoju osobistego i terapii, które otwierają na holistyczną perspektywę – poprzez twórczość, pracę z ciałem, techniki ekspresyjne… podróże wewnętrzne i poznawanie innych kultur… Są w mym zanurzeniu w świecie i etnograficzne badania terenowe i praca z drugim człowiekiem i działania społeczne. Jest przestrzeń improwizacji i intuicji. Jest też bunt i wrażliwość, która płynie z serca… (tu zawodowe co nieco: interakcje.org.pl).

..

Monika Łabędzka

Z wykształcenia biolożka. Do tematu rzek i wód zbliżyła ją najpierw praca magisterska, dotycząca ginącej rośliny, występującej  na terenach podmokłych i tracącej siedliska. Prywatnie, nurt ciągnie ją niezmiennie ku fotografii, nauce języków obcych i muzyce.Poprzez aktywizm oraz łączenie swojej miłości do natury i sztuki, walczy o uwrażliwienie społeczeństwa na problemy środowiskowe.

Blog na WordPress.com. Autor motywu: Anders Noren.

Up ↑

Create your website at WordPress.com
Rozpocznij
%d blogerów lubi to: